על הגלריה

הגלריה בבארי נפתחה לראשונה באוקטובר 1986 (בחג ה-40 לבארי) הצהרת הכוונות, עם היווסדה הייתה: "להוסיף לצריכת הלחם את צריכת הרוח, ליצירת המעשה את יצירת האמנות, כי לא על הלחם לבדו יחיה האדם". המטרה הייתה: "להביא אמנות ישראלית עכשווית במיטבה אל הפריפריה שלנו ולחשוף את הציבור לתרבות ולאמנות המתרחשת בארץ". 

עד 2022 הוצגו בגלריה כ-400 תערוכות.
הגלריה מציגה באופן שוטף ולאורך שנים רבות אמנות ישראלית איכותית. הציגו בגלריה בבארי מטובי האמניות והאמנים בארץ, אמנים ידועים מהדור הוותיק לצד צעירות וצעירים בתחילת דרכן.ם המקצועית. אנחנו מציגות מדיומים מגוונים של ציור, פיסול, צילום, וידיאו, הדפס, מיצב ופרפורמנס. הגלריה שואפת ומעודדת אמניות ואמנים ליצור עבודות מיוחדות לחלל ולמקום, עבודות קהילתיות שמשתפות את הקהילה ועבודות פוליטיות. בגלריה מתקיימים מפגשים קבועים עם האמניות.ים המציגות.ים, הדרכות לילדי גנים וכיתות הצעירות, לקבוצות ולמעוניינים, אירועי תרבות וסדנאות מגוונות. אנחנו מפיקות 3-4 ספרי אמן וקטלוגים בשנה לתערוכות נבחרות. בשנת 2021 השקנו ביריד "צבע טרי" את פרס גלריה בארי לאמני.ת מצטיינ.ת. מתוך האמניות והאמנים המציגות.ים בחממת האמנים העצמאיים ביריד אנו בוחרות אמנ.ית מצטיינת לה אנו מעניקות תערוכת יחיד.ה בגלריה, פרס כספי והפקת קטלוג שילווה את התערוכה. הזוכה הראשונה בפרס בשנת 2021 הייתה האמנית יעל סרלין. אנחנו מציגות 9 תערוכות בשנה, רובן תערוכות יחיד.ה. 

אמניות ואמנים המעוניינות.ים בשיתופי פעולה או להציג בגלריה-

לפני שאתן.ם פונות.ים:

הגלריה היא מוסד ציבור הנתמך מכספי משרד התרבות והספורט ומחוייבת, כמו גם שואפת בחזון שלה, לרמה מקצועית הגבוהה ביותר. אמנם אנחנו לא דורשות קו"ח מקצועיים עשירים על מנת להציג בגלריה, אך כן נדרש להיות אמנ.ית פעילה, ומסוגלות טכנית כמו גם נסיון אמנותי מבוסס, על מנת לעמוד בתהליך של העבודה המשותפת לקראת תערוכת יחיד.ה. אנו בהחלט עובדות עם אמניות ואמנים שזוהי להן.ם תערוכתן.ם הגדולה הראשונה. אנחנו מזמינות אתכן.ם לראות תערוכות קודמות שלנו על מנת להתרשם מאופי העבודה שאנו מציגות. 

במידה והתרשמתן.ם שההצעה שלכן.ם מתאימה לנו, ואנו לכן.ם: 

בבקשה לשלוח מייל ל-gallerybeeri@gmail.com עם: תיק עבודות/הצעה לתערוכה, ביו/קו"ח מקוצר, הצהרת אמנ.ית ופרטים ליצירת קשר בקובץ PDF אחד. אנו מתנצלות מראש שלא נוכל לענות לכולן.ם באופן אישי. הפניות הן רבות, לכן רק במידה ונרגיש שרלוונטי, ניצור קשר. תמיד ניתן להזמין לתערוכות שנפתחות, ביקורי סטודיו, ואתן.ם מוזמנות.ים להגיע גם לגלריה להכיר ולבקר. 

שעות פתיחה

ב',ד',ה', ו' 9:00-13:00 | שבת    14:00 – 10:00

או בתיאום מראש.

מור רימר, מתוך "באישון ליל" 2021